آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

ابراهیم نبوی

طنز روز


تلگرام لکن خفه باید بشود


 

 

بالاخره قرم قرم کردن‌های امت اسلام به نتیجه رسید و تلگرام فیلتر شد و خلاقیت ایرانی از همین چند ساعت قبل شروع به کشف راههای جدیدی برای تنفس کردن کرد. البته این فیلترینگ هم مثل جهنم ایرانی است، گاهی کاملا فیلتر است، گاهی نسبتا فیلتر است، گاهی قیف نیست، گاهی به جای قیف دکل گم شده و گاهی هم وزیر ارتباطات کلا ممنوع الارتباط شده و همه چیزش شبیه همه چیزش است.

جمهوری اسلامی که در یک تجربه چهل ساله با متوقف کردن همه چیز به نتایج دیگری رسیده است با توجه به کلام معروف گذشته چراغ آینده است، به استناد پیروزی‌های زیر دست به فیلترینگ تلگرام زد:

یک، جمهوری اسلامی چهل سال جلوی زنان کم حجاب، بدحجاب و نیمه حجاب را گرفت و باعث شد که میلیونها زن چادری مانتویی شده، شلوار لی پوش‌ها ساپورت تنگ بپوشند، زنانی که قبلا برای میهمانی و عروسی آرایش می‌کردند حالا برای رفتن به دستشویی هم آرایش غلیظ کنند و ایران تبدیل به کشوری با میلیونها گونه بی‌حجابی نهان و آشکار شود.

دو، جمهوری اسلامی چهل سال زحمت کشید تا جلوی ماهواره‌ها، ویدئو، اینترنت، سینمای جهان، موسیقی‌های خارجی و غیره را بگیرد و در همه موارد هم موفق شد و اصولا ایرانی‌ها امروز متنوع ترین دسترسی را به همه جاهایی که برای همه مردم دنیا هم ممنوع است، دارند و تلگرام هم به دلیل همین موفقیت‌های قبلی فیلترنت شد. حالا من زنده شما مرده، ببین چه دستک و دنبکی درست بشود.

سه، جمهوری اسلامی از سال اول انقلاب کوشش کرد تا مواد مخدر را از بیخ ریشه کن کند و موفق شد کاری کند که مصرف مواد مخدر در ایران از همه جهان بیشتر و متنوع تر شود.

چهار، جمهوری اسلامی چهل سال کوشش کرد تا غرب را رسوا و با فرهنگ غربی مبارزه کند و در نتیجه الآن معماری کشور یونانی، آشپزی کشور لبنانی فرانسوی، نوع رقص برزیلی، سینمای هالیوودی، موسیقی راک و رپ و متال، شود و ملت شریف ایران اسم بچه هایشان را کلا از هر چیزی که به فرهنگ غربی مربوط است انتخاب کنند.

پنج، جمهوری اسلامی سالها تلاش کرد که جلوی میهمانی‌هایی که در آن زنان بدون روسری و جوراب شرکت می‌کردند، بگیرد و موجب شد که فعلا پول پارتی با بیکینی در ام القرقرای اسلام رایج شود.

شش، جمهوری اسلامی سالها تلاش کرد که ایرانیانی که می‌خواهند با فرهنگ اسلامی و رفتار دینی زندگی کنند، از فرنگ به ایران برگردند و سرانجام باعث شد که هر کسی می خواهد مسلمان بماند یا فرهنگ ایرانی را حفظ کند، سریع خودش را به لاس وگاس برساند که دینش در خطر نیافتد.

هفت، جمهوری اسلامی چهل سال کوشید که دخترها و پسرهایی که در سال ۱۳۶۰ در سن ۲۵ سالگی ازدواج می‌کردند زودتر ازدواج کنند تا مرتکب گناه نشوند، در نتیجه سن ازدواج به چهل پنجاه سال دارد می‌رسد و این یک موفقیت عظیم بود.

هشت، جمهوری اسلامی سالها تلاش کرد که هرزه نویسی را از ادبیات بیرون کند، در نتیجه الآن تولید ادبیات پورنوگرافی هفتاد برابر ادبیات جنگ و ادبیات کودک و ادبیات معمولی است.

نه، جمهوری اسلامی بسیار کوشید تا مردان و زنان با نامحرم رابطه نداشته باشند، در نتیجه زنای با محارم در کنار دیگر انواع بچه بازی، شاهد نوازی، گی، لزبین؛ بای سکچوال، گروپ سکس، یک شب بیا و بعدا برو راه رشد خودش را پیدا کرد و فعلا فقط زنها و شوهرها با هم رابطه جنسی ندارند.

ده، جمهوری اسلامی سالها تلاش کرد که مردم دل به روحانیت بدهند و باعث شد که ملت الآن کوفت هم به روحانیت نمی‌دهند.

نتیجه‌گیری: طبیعی است وقتی حکومتی این همه با جلوگیری موفق شده، باز هم جلوگیری کند. واقعا اگر شما هم این همه پیروزی آشکار داشتید باز هم چنین غلطی نمی‌کردید؟ می‌رویم که داشته باشیم از فردا ملت با تلگرام چه می‌کند. ‌