آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

علیرضا رضائی

طنز روز


در حمله زامبی‌ها یک مومیائی کشف شد!


 

 

در پی طرح ضروری و لازم گسترش حرم عبدالعظیم که خصوصاً در شرایطی که مردم از هر لحاظ در رفاه کامل هستند بسیار ضروری و حائز اهمیت است، ناگهان یه جسد مومیائی شده کشف شد. یابنده مومیائی که هم‌اکنون قطعاً از طریق یکی از مرزهای غربی کشور در حال فرار است در تماس با ما افزود: والا ما خود مومیایی را که دیدیم اینقدر نترسیدیم که بعد که گفتند متعلق به رضا شاه است ارکان نظام ترسید.

ساعتی بعد تمام خبرگزاری‌های مستقل جمهوری اسلامی به این ترتیب اقدام به دانستن حق مردم است کردند:

خبرگزاری فارس: جسد مومیائی عمه یزدگرد سوم که امام حسین علیه السلام قصد داشت تمام اناث خانواده یزدگرد را به جهاد نکاح برساند و نامبرده تا خود شابدل عظیم فرار کرده بود پیدا شد و جهت اقدام مقتضی فوراً به حرم امام حسین منتقل شد.

خبرگزاری تسنیم: بازیگر نقش مومیائی در فیلم مومیائی ۳ به کارگردانی محمدرضا هنرمند در مراسم شخم‌زنی آستان عبدالعظیم حسنی کشف و خانوده‌ای از نگرانی جهید.

مشرق نیوز: پیکر کفن پوش مطهر نوه عموی شهید حججی که قصد شهادت خود در دفاع از حرم داشت ولی چون حرم دور بود خودش را در حرم عبدالعظیم چال کرده بود فردا با شکوه خاصی برگزار و کشف شد.

ایرنا: والا ظاهراً جسد مومیائی پدر اون خدا بیامرز پیدا شده. حالا راست و دروغش گردن دولت قبلی.

فائزه هاشمی: جسد پدرم درحالیکه در مومیائی او ده برابر حد مجاز رادیواکتیو وجود داشت پیدا شد. الهی باعث و بانیش جززززز جیگر بزنه به حق علی.

البته ما شخصاً آرزومندیم که گسترش آستان حرم عبدالعظیم تا اطراف پاسارگاد ادامه پیدا کند بلکه به جاهای بهترش هم رسیدیم. علی الحساب چون صادق خلخالی زنده نیست آحاد ملت شریف ایران با این سوال مواجهند که مومیائی کجاست؟ وگرنه اگر خلخالی زنده بود که خب تکلیف مومیائی معلوم بود، می‌رفتیم سراغ الباقی افرادی که پس از دستگیری معلوم نیست کجان.