آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۰ اسفند ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


خوشبختانه زنان پس از دستگیری آزاد می‌شوند!


 

 

در جریان بازی پرسپولیس همیشه قهرمان و تیم ناچاراً استقلال، تعدادی زن‌نمای ورزش‌دوست‌نما که طرفدار پرسپولیس همیشه قهرمان و ناچاراً استقلال بودند، جهت تماشای مسابقه به ورزشگگاه رفتند که بلافاصله مورد رهگیری، شناسائی، اقدام و عمل نیروی همیشه انتظامی قرار گرفتند.

 

فرمانده نیروی همیشه انتظامی با تائید این خبر افزود: البته می‌توانستیم زن‌ها را با آر پی جی بزنیم که ولی با چماق زدیم. همچنین سخنگوی ستاد جنگ سپاه همیشه پاسداران موسوم به خبرگزاری فارس با درج خبری اعلام کرد: این خواهران از مقابل ورزشگاه به محل مناسبی منتقل شدند.

 

بلافاصله پس از درج این خبر خانواده‌های این افراد با تجمع مقابل اردوگاه اسراء جنگی وزرا، خوشحالی خود را از اینکه فرزندان‌شان در محل امنی به‌سر می‌برند ابراز کردند. گفته می‌شود در حال حاضر ایران پس از چین، کره شمالی و سیبری دارای امن‌ترین محل‌ها برای نگهداری افراد است.

 

سه ساعت بعد طیبه سیاوشی نماینده تهران در فلان اعلام کرد “خوشبختانه تمام زنان دستگیر شده آزاد شدند”. این خبر که موجی از مکزیکی در جامعه ایجاد کرد گام مهمی در احقاق حقوق زنان کشور که این حق را دارند که پس از دستگیری، آزاد هم بشوند افزود. این چندمین موردی است که زنان کشور پس از دستگیری و انتقال به محل امن، آزاد می‌شوند که ناظران تعجب کنند.

 

همچنین معصومه ابتکار که هر لحظه دست به ابتکارات بیشتری می‌زند، درحالیکه دندان‌های جلویش را به خبرنگاران نشان می‌داد اعلام کرد: باید در موضوع‌هائی مانند حجاب، حرف جوانان را بشنویم. به همین مناسبت تعدای از جوانان که قبلاً هر کاری می‌کردند حرف‌شان شنیده نمی‌شد، با انتقال خود به محل امنی در وزراء، حرف‌شان توسط بازجوی‌شان شنیده شد.