آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۳ بهمن ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


ملت باری دیگر در خیابان‌ها زدند!


 

 

راهپیمائی ۲۲ بهمن امسال با تعداد شکوه بیشتری نسبت به سال‌های قبل به انجام رسید. به گفته دبیر ستاد شمارش شکوه راهپیمائی‌ها، در راهپیمائی امسال ۳۷ شکوه نسبت به سال قبل بیشتر مشارکت داشتند که همین بر شکوه راهپیمائی افزود.

همچنین میلیون‌ها نفر پس از اطمینان از اینکه الآن شکوه به اندازه کافی در سطح خیابان‌ها هست، شکوه خود را به سطح جاده‌ها بردند. آنها هدف از این کار را هرچه باشکوه‌تر کردن جاده‌های کشور عنوان کرده و به صرف چیپس و ماست پرداختند.

میلیون‌ها شکوه دیگر نیز با حضور در خانه‌های خود خشم و انزجار خود را با شکوه کردند که بی‌سابقه بود. این افراد تاکید کردند که تا پای مال خود دست از شکوه برنداشته و به اتفاق بچه‌ها به اتاق رفته و هرچه باشکوه‌تر شدند.

این راهپیمائی همچنین با حضور کارشناس مسائل تشت و لگن و شارژ لنگ آقائی با شیر در سیمای یزد به شکوه هرچه باشکوه‌تری رسید. وی که به‌همراه آقائی در راهپیمائی حضور داشت و پیش از آن آقائی را در محل لگن کاملاً شارژ کرده بود، پس از دشارژ شدن به ایستگاه شارژ صلواتی مستقر در محل مراجعه و با مالیدن آقائی اقدام به شارژ مجدد او کرد.

گفته می‌شود پس از آنکه شرکت تسلا با جذب یکی از نخبگان ده ساله‌ی ما جهت شارژ خودروهای خود هرچه باشکوه‌تر شد، هم‌اکنون بین شرکت‌های باطری سازی رقابت تنگاتنگی بر سر جذب این بانوی باشکوه در جریان است. آنها هدف از این کار را شارژ خود مدیران شرکت‌های باطری سازی ذکر کردند.

لازم به ذکر است که روز گذشته ملت انقلابی با شکوه خود نسبت به سال‌های گذشته محکمتری زدند.