آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۵ بهمن ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


مارهای خطرناک: مار بوآ، مار کبری، مار مولک!


 

خدا شاهده وقتی فیروزآبادی فاش کرد بدلیل اینکه پوست مارمولک و سوسمار و آفتاب پرست امواج اتمی را جذب می‌کند دشمن از آنها برای جاسوسی فعالیت‌های هسته‌ای ما استفاده می‌کرده دکل‌هام ریخت. گفتم همین فرداست که امریکا را سر مسئله مارمولک تحریم یک طرفه کنیم، بعد پس فردا مثلاً یک‌دفعه تولید قطره خشک کننده عن دماغ در کشور مختل بشود، برویم بپرسیم چرا؟ بگویند از وقتی مارمولک تحریم شده ماده اولیه عن دماغ در کشور کمیاب شده، به خودمان بیائیم می‌بینی اوووووووه….. الآن دویست‌تا شبکه زیرزمینی در کار خرید و فروش و قاچاق عن دماغ هستند.

 

خب فیروزآبادی نیست که خودش دامپزشک هم هست، حرف بی‌خود که نمی‌زند. شما اصلاً خبر دارید فیروزآبادی تا حالا چندتا مارمولک را به‌طور کامل درمان و به آغوش خانواده برگردانده؟ تو نگو یکی از خواص مارمولک همین جذب امواج اتمی و اینها هم هست. خدا که چیزی را بی‌خود خلق نمی‌کند. پس فرداست که در رادیولوژی‌ها ببینی یارو برداشته به‌جای اشعه‌گیر، یک مارمولک چسبانده به جیب روپوشش.

 

بعد هرچی با خودمان فکر کردیم مثلاً اسرائیل برداشته نقشه کشیده بعد یک وانت مارمولک آورده دم مرز ول کرده در رفته که اینها همینطوری روی زمین خدا راه بروند اشعه جذب بکنند دشمن جاسوسی بکند. البته من شخصاً تصمیم اولم این بود که این سناریو را به هالیوود بفروشم ولی بعداً به‌خاطر منافع ملی بی‌خیال شدم.

 

از یک‌طرف هم این فکر پیش می‌آید که مگه ما خدای نکرده در سراسر کشور فعالیت اتمی داریم که برایمان مهم باشد حالا چهارتا مارمولک هم اینور آنور از در و دیوار بالا بروند؟ من البته این چیزها را خبر ندارم ولی وجداناً هرکی مارمولک آورده دم مرز ول کرده در رفته الهی خدا به زمین گرم بزندش.

 

عه! همین الآن رفیقم تماس گرفت گفت ظاهراً چهار ماه پیش یکی در یک‌سر دیگر دنیا یک غلطی کرده نشسته روی “سخت پوستان” تحقیق کرده (ملت دیوانه شدن دیگه) گفته پوست “سخت پوستان” اشعه‌ی “بیشتری” جذب می‌کند.

 

آقا بقیه‌اش فهمیدم چی شد. لابد یک کسخلی داشته رد می‌شد برگشته اینرا به فیروزآبادی گفته، او هم فوراً نتیجه گرفته دلیل اینکه اینقدر مارمولک در کشور زیاد داریم این است که پوستش اشعه جذب می‌کند پس دشمن فرستاده جاسوسی. داداش! کم بزن همیشه بزن!