آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۵ بهمن ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


ده درویش در گلستان هفتم بخسبند!


 

 

شب گذشته تعدادی جان بر کف با حمل مقاطعی از پهلوی شکسته بی بی، ضمن حضور در منطقه عملیاتی گلستان هفتم به مراقبت از درویش نورعلی تابنده پرداختند که بلافاصله توسط دراویش دیگری که از قبل برای مواجهه با چنین شرایطی در عربستان تعلیمات پارتیزانی دیده بودند مورد سرکوب وحشیانه قرار گرفتند.

 

همچنین صبح امروز تعدادی دیگر که در کف گرفته بودند مجدداً در محل حاضر و توسط سایر دراویش له شدند. تصاویر دریافتی از این فاجعه که ابتدا توسط شبکه یک تلویزیون اسرائیل پخش و سپس در گلستان هفتم رخ داد، حاکی از جنایت‌بار بودن حمله دراویش به پهلوی شکسته بی بی بود تا حدی که همه آنرا جنایت‌بار توصیف کردند.

 

دراویش گنابادی از دیر باز (حدوداً پس از اتمام دوره‌های آبی خاکی در اسرائیل و انشعاب از یاکوزاهای ژاپن) سهم عمده‌ای در نابود کردن کیان ملت انقلاب همیشه صحنه داشته و در این راه حتی با همدیگر جلساتی نیز داشته‌اند. این جلسات تا حدی در سرنگونی نور علیه تاریکی موثر بوده که گاهاً پس از اتمام جلسات، خود دروایش خود را به اولین بازداشتگاه محل سکونت تحویل داده و هنوز از سرنوشت خود خبر ندارند.

 

لازم به ذکر است از آنجا که در نظام برحق علیه ظلمت هر کسی می‌تواند آزادانه اعتقاداتی داشته باشد و این آزادی داشتن اعتقادات تا حدی زیاد است که در چهل سال گذشته روزی صد دفعه باید رادیو و تلویزیون و نماز جمعه و سایر جاها اینرا اعلام بکند، لذا داشتن اعتقادات دروایش گنابادی در راستای همان آزادی‌ها و حتی همین آزادی‌ها قرار دارد.

 

در حال حاضر رهبری هوشمندانه کشور که از بس چشم ندارد کسی را هم‌قد و قواره خود ببیند الآن حتی رهبر ایران جانشین هم ندارد، کشور در بحران خفتن دو پادشاه در یک اقلیم و صد درویش در گلستان هفتم حساس کنونی است.