آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۱ دی ۱۳۹۶

شراگیم زند

عکس


گزارش تصویری از «تعامل» نیروهای امنیتی با معترضین در مشهد!


نکات برجسته گزارش خبرگزاری تسنیم از تجمع اعتراضی امروز مردم مشهد: الف – شعارها تماما علیه مفسدین اقتصادی و مسئولین اجرایی (بخصوص رئیس جمهور) بوده است. ب – پلیس و معترضین خیلی با هم حال کردن و به شدت با هم تعامل داشتن… اصن یه وضعی! ج – در نهایت معترضین خواستن متفرق بشن که پلیس گفته حالا تشریف داشته باشین چایی دوم…! جمعیت هم تشکر کردن و گفتن دیگه خیلی زحمت دادیم و خودشون متفرق شدن. د – رسانه های بیگانه غلط اضافی کردن که این تجمع رو یه جوری پوشش دادن انگار مردم علیه نظام شعار می‌دادن و پلیس با کتک متفرقشون کرده… همه شون دروغگو هستن…آشغالا!

 

 

نیروهای ضد شورش با موتور، کلاه کاسکت، باطوم، اسپری فلفل و گاز اشک آور آماده برای برقراری تعامل با تظاهرکننده ها.

 

 

حضور نمادین ماشینهای آب پاش در جمع معترضین به سیاستهای اقتصادی دولت روحانی. همانطور که در تصویر مشخص است پلیس به درخواست برخی تظاهرکننده ها تنظیمات ماشین آب پاش را روی حالت بسیار کم فشار (دوش) گذاشته بود تا برخی تظاهر کننده ها که به خاطر زلزله اخیر جرئت نمی‌کردند به منازل خود بازگردند بتوانند دوش بگیرند.

 

 

تظاهر کنندگان با کندن میله های بی آر تی بار دیگر نشان دادند که هم زورشان خیلی زیاد است و هم از دست مفسدین اقتصادی و دشمنان نظام اسلامی و سران فتنه خیلی عصبانی هستند. در این صحنه پلیس به قدری با معترضین در تعامل بود که خودشم شیشه های چند تا مغازه رو آورد پائین. گفتنی ست دودی که در تصویر مشاهده می‌شود مربوط به آلودگی هواست و هرگونه تشبه آن با گاز اشک آور تصادفی می‌باشد.

 

 

یکی از تظاهرکننده ها در تعامل با جسم سخت دچار شکستگی و خونریزی از ناحیه سر گردیده است. گفتنی ست ایشان با شعار «مرگ بر دیکتاتور» و «اسلامو پله کردین مردمو ذله کردین» از تعامل با پلیس خارج شده بود که در نهایت از سوی پلیس مورد تعامل قرار گرفت و به مسیر درست هدایت گردید.