آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۸ دی ۱۳۹۶

شراگیم زند

طنز روز


مادرشوهر موگرینی در اغتشاشات اخیر!


 

 

 

 

چند روز پیش دکتر محسن رضایی ضمن ریشه یابی بحران‌های جاری مملکت عنوان نمود که رد پای «برادرزن صدام» در اغتشاشات اخیر پیدا شده است. با پیدا شدن این ردپا شکر خدا تقریبا تمامی ردپاها پیدا شده و فقط مانده یک رد پای  «مادرشوهر موگرینی» و یک رد پای «عمه بزرگه ترامپ» و یکی هم مال «شوهرخواهر محمد بن سلمان» که به امید خدا دیگر پازل اغتشاشات اخیر کامل شود و جمهوری اسلامی بتواند آن را قاب کرده و در کنار فتنه ۸۸ و تابستان ۶۷ و بقیه پازل های افتخارآمیز تکمیل شده دیگرش بزند سینه کش دیوار.

شاید بگوئید اینکه دهها شهر کوچک و بزرگ ایران درگیر تظاهرات و اعتراضات مردمی باشد برای هیچ حکومتی افتخار نیست، اما توجه داشته باشید که بخش افتخارآمیز ماجرا این است که جمهوری اسلامی تنها حکومتی در جهان است که درگیر یک چنین اعتراضات گسترده‌ای می‌شود اما بعد از ریشه یابی آن، رد پای همه کس و همه چیز در اعتراضات پیدا می‌شود به جز خود مردم معترض که خب این از معجزات انقلاب و از برکات نظام اسلامی ست و قطعا باعث افتخار است.

حالا شاید خواننده محترم باز مته به خشخاش بگذارد و بگوید که این شدنی نیست و بالاخره اعتراضاتی داخل ایران رخ داده و عده‌ای کشته شده‌اند و چند هزار نفر بازداشت شده‌اند و نمی‌شود این وسط رد پای همه وجود داشته باشد ولی معترضین و حکومت خودشان هیچ رد پایی نداشته باشند.

ما ضمن هشدار به این دسته از خوانندگان که رد پای رسانه‌های معاند در شبهاتی که مطرح می‌کنند دیگر کم کم دارد دیده می‌شود، باید عرض کنیم که اینها همه ناشی از یک عملیات پیچیده ضد انقلاب علیه نظام است که در اینجا ما سعی می‌کنیم با زبان ساده این عملیات پیچیده را شرح دهیم:

ببینید! برادرزن صدام با کمک رسانه‌هایی که به‌زودی ثابت خواهد شد از عمه بزرگه ترامپ خط می‌گرفتند، عده ای سلطنت طلب را به صورت قاچاق و ته لنجی، وارد کشور کردند که اینها به صورت هماهنگ در چندین شهر ایران مستقر و در یک اقدام هماهنگ دست به تظاهرات و تخریب اموال عمومی و مانند آن زدند. نظام با تصور اینکه اینها شهروند عادی فریب خورده هستند در حال نصیحت و دلالت این افراد بود تا به خانه‌هایشان بروند که ناگهان گروههای تکفیری که با پروژه «کشته سازی» و «سوریه‌ای شدن ایران» و با هدایت شوهرخواهر محمد بن سلمان از مرزهای غربی و شرقی وارد کشور شده بودند، به سمت اینها و به سمت نیروهای امنیتی زحمتکش ما تیراندازی کرده که خب خیلی از این سلطنت طلبهای وارداتی با مظلوم نمایی به درک واصل شدند و یک نیروی بسیجی نیز متاسفانه به شهادت رسید. در این میان تعدادی از شهروندان بی گناه ما نیز که برای خریدن ماست و میوه و اینجور چیزها بیرون رفته بودند، متاسفانه هدف تکفیری‌های وحشی قرار گرفته و جان خود را از دست دادند.

کل ماجرا بعد از ریشه یابی همین است و اصلا صفر تا صد این ماجرا وارداتی‌ست و طبیعی‌ست که هیچ ردپایی از مردم ولایی و نظام مقدس ایران در این وقایع پیدا نشود. در واقع کشنده‌ها و کشته شده‌ها و اغتشاش‌گران همه و همه دستشان با هم توی یک کاسه بوده است. چند تا شهید هم مردم بی‌گناه داده‌اند که کار همان تکفیری‌ها بوده. نشان به آن نشان که یکی از آنها همرزم شهید حججی بوده که خب امروز فردا دو تا میدان و خیابان به نامش خواهد شد و خلاص!