آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۹ بهمن ۱۳۹۶

شراگیم زند

طنز روز


لری ناصر، سعید طوسی و صادق لاریجانی!


 

 

واقعا مسئولین قوه قضائیه نمی‌دانند باید به کدام ساز بعضی از این به اصطلاح مردم برقصند… از آن سو وقتی که سفت می‌گیرند و مرتکبین جرایم جنسی را به اشد مجازات محکوم می‌کنند صدای همه در می‌آید که دستگاه قضایی وحشی ست و خشن است و جنایتکار است… از این سو وقتی با مسامحه برخورد می‌کنند و رأفت اسلامی‌ نشان می‌دهند و یک معلم قرآن – که اتفاقا انسان خوبی هم بوده و فقط شیوه درس دادنش کمی سوء تفاهم ایجاد کرده – را تبرئه می‌کنند باز صدای این به اصطلاح افکار عمومی درمی آید که آی مجرم جنسی آزاد شد و وامصیبتا و واعدالتا!
بعضی حتی پا را فراتر گذاشته و حکم ۱۷۰ سال زندان دکتر پدوفیل تیم ملی ژیمناستیک نوجوانان آمریکا یعنی «لری ناصر» را ربط می‌دهند به این نرمش قهرمانانه قوه قضائیه در برابر حاج سعید طوسی معلم قرآن ولایتمدار ما، در حالی که این دو موضوع کاملا بی ربط و متفاوت هستند.

اولا پدوفیلی و این کثافتکاریها مختص غرب است و ما بحمدلله در جمهوری اسلامی از این چیزها نداریم… در آمریکا اتفاقی که افتاده این بوده که پزشک هوسران و کثیف که خود مولود فرهنگ فاسد غرب بوده، به تعدادی کودک ژیمناست که پوشش مناسبی نداشتند و با لباسهای استرچ و چسبان زمینه ارتکاب جرم را فراهم کرده بودند تجاوز کرده است. از هر طرف به این ماجرا نگاه کنیم فاجعه است و مطمئن باشید اگر این جرم در جمهوری اسلامی اتفاق افتاده بود علاوه بر اعدام پزشک، این به اصطلاح ژیمناست ها هم نفری ۷۴ ضربه تازیانه می‌خوردند.
اما چیزی که در ایران واقع شده یک دوره ویژه آموزش قرآن بوده که یک مربی خوش ذوق و صاحب سبک با آمیختن آیات الهی با ماساژ و حمام، سعی داشته زمینه جذب بیشتر معنویت در عمق وجود شاگردان خویش را افزایش دهد. اصلا یکی از درسهای اصلی این کودکان آموزش تلاوت قرآن با صوت بوده و کیست که نداند داخل حمام که صدا در آن به زیبایی طنین انداز می‌شود مناسب ترین مکان برای چنین آموزش هایی ست؟

همین دو روز پیش رئیس محترم دستگاه قضا حاج صادق لاریجانی فرمودند که خدمت صادقانه تنها راه صیانت از افکار عمومی و مقابله با شایعات است.
کلا در مملکت ما صداقت حرف اول را می‌زند… معلم قرآن شاگردان خود را صادقانه به حمام می‌برد و مشت و مال می‌دهد. دانش آموزان صادقانه دچار سوء تفاهم می‌شوند و صادقانه شکایت می‌کنند. از آن سو قوه قضائیه صادقانه پرونده تشکیل می‌دهد و بعد هم صادقانه تبرئه می‌کند.

ما هم بهتر است به جای اینکه چشمهایمان را به روی اینهمه صداقت ببندیم و همصدا با بوقهای استکبار جهانی سعی کنیم وجهه قوه قضائیه و این معلم دلسوز و زحمتکش قرآن را خدشه دار کرده و پای لری ناصر پزشک شیطان صفت آمریکایی را هم وسط بکشیم، بیائیم آدم باشیم و جاج را به جاج دان بسپاریم… در غیر این صورت باید منتظر برخوردی صادقانه از سوی مراجع قضایی باشیم.