آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۳۰ آذر ۱۳۹۶

شراگیم زند

طنز روز


مکاتبات اداری عرش کبریایی!


 

 

 

 

مکاتبات اداری یک روز عادی عرش کبریایی

 

 

نامه اول:

 

از: اتاق فرمان عرش کبریایی
به: ذات اقدس رحمان الهی
موضوع: تعیین تکلیف دعاهای واصله در مورد باد

 

احتراما طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۵۴۸۱۲ دعا برای وزش باد از موقعیت جغرافیایی ۳۵ درجه شمالی و ۵۱ درجه شرقی به این مرکز واصل گشته است. مراتب جهت استحضار و هرگونه اقدام مقتضی به حضور تقدیم می‌گردد.

 

پاراف ذات اقدس زیر نامه:

 

بلا مانع است… با مشخصات زیر اقدام شود:
سرعت ۲۵کیلومتر در ساعت
جهت غرب به شرق

 

نامه دوم:

 

از: اتاق فرمان عرش کبریایی
به: ذات اقدس عادل الهی
موضوع: تعیین تکلیف دعاهای جدید

 

نظر به اینکه دعاهای مستجاب شده قبلی مربوط به رفع آلودگی هوا بوده است و باد مرحمتی این آلودگی را به ناحیه همجوار انتقال داده، از ساعاتی پیش مجددا دعاهای زیادی مبنی بر ارسال باد از ناحیه مجاور موسوم به رودهن همراه با تعداد زیادی ناله و نفرین نسبت به باعث و بانی این وضعیت، به این مرکز واصل شده است.
مراتب جهت اطلاع و هرگونه اقدام مقتضی به حضور اعلام گردید.

 

پاراف ذات اقدس زیر نامه:

 

در آینده قبل از ارسال دعاها، علت دعا را هم درنامه حتما قید بفرمائید.
فورا آلودگی منتقل شده به محل قبلی بازگردانده شود و در جهت تنبیه کسانی که آلودگی را تولید کرده و بعد با دعا از ما خواسته بودند آن را با باد به جای دیگری  و بر سر دیگران بفرستیم، یک زلزله‌ی ملو (حدودا پنج ریشتر) برایشان ارسال نمائید…باشد که پند گیرند و آدم شوند.

 

نامه سوم:

 

از اتاق فرمان عرش کبریایی
به ذات اقدس منتقم الهی
موضوع: گزارش وضعیت

 

حسب الامر آلودگی به محل تولید آن بازگردانده شد و متعاقبا زلزله‌ای با قدرت ۴.۹دهم در مقیاس ریشتر به عنوان اخطار بر ایشان نازل گردید… گرچه زلزله تخریبی به بار نیاورده و صدماتی نداشته و فقط حالت اخطار داشته اما در حال حاضر میلیونها نفر با خودروهای خود در خیابانها هستند و وضعیت آلودگی هر لحظه بدتر می‌شود و تمامی مسیرهای ارتباطی بسته شده است. وضعیت در پمپ بنزین‌های سطح شهر بحرانی‌ست و موارد متعدد درگیری و ضرب و شتم برای تهیه بنزین گزارش شده است و فضا تا حدودی شبیه وضعیت آخر الزمان است.
ضمنا مردم سایر نواحی و بعضا مردم خود این مناطق فعلا در حال جوک ساختن از این اتفاقات در اینترنت هستند و در کل شرایط و فضا کاملا غیر عادی و موجب نگرانی‌ست.

 

پاراف ذات اقدس:

 

اینها اصلا یه چیزیشون می‌شه ها…!
تا ده سال آینده مردم این ناحیه را بلاک کرده و هیچ دعا، درخواست، نفرین، گزارش و مانند آن را از ایشان برای من ارسال ننمائید. در این مدت ایشان یا خود به خود منقرض خواهند شد و یا به فکر چاره افتاده و می‌توانند بالاخره سر و سامانی به وضعیت خود بدهند.