آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۲ آذر ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


تا ۲۰۱۸ با تیم ملی!


 

خوشبختانه علیرغم تمام دسیسه‌هائی که پخش مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸را تهدید می‌کرد، مجری این مراسم توانست طوری در صحنه حاضر شود که برگ زرینی افزود. البته من خودم شخصاً وقتی حجم مخالفت‌ها با لباس او را دیدم به نظرم آمد او بیشتر از ایرانی‌ها با فرهنگ ایران آشنا است.

 

خب ما ملت فداکاری هستیم و به مدد انقلاب هرچه فداکارتر می‌شویم هم بیشتر عادت می‌کنیم که برای «هر اتفاقی» که می‌افتد اول جوکش را بسازیم بعد اصل خبر را بخوانیم. من شخصاً این یکی را کاملاً تائید کرده و می‌افزایم آدم وقتی به برکت انقلاب دارد وسط هزلیات میرزاده عشقی زندگی می‌کند که نمی‌شود جور دیگری غیر از این رفتار بکند و از قضا همین کاری که می‌کند درست‌ترین کاری است که از ۲۲ بهمن ۵۷ به بعد کرده.

 

البته از زحمت‌های سردار آزمون در مذاکره با خانم مجری و سپس دعوت جامعه به هیس و سایر موارد هم تچکر کرده و فقط امیدوارم ایشان تا شروع جام جهانی از مهاجم نوک به رهبر اپوزوسیون تبدیل نشود و به این فکر بکند که اگر ایران با جیبوتی و کومور و نپال هم هم‌گروه شده بود باز ملت همینقدر جوک می‌ساختند. دردش آنجا خیلی بیشتر می‌شد که در همین گروه معروف به گروه شادمانی ما از همین تیم‌ها بخوریم و برای تماشای الباقی جام از تلویزیون، برگردیم خانه.

 

با این تفاصیل من مطمئنم که تیم ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ یکی از بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران با بهترین سرمربی‌ای که می‌تواند داشته باشد هست و از حالا نفسم حبس است برای وقتی که مقابل اسپانیا و پرتغال و مراکش به زمین می‌رویم و با هر حرکت بازیکنان تیم‌مان نفس تیم مقابل را حبس می‌کنیم و ۹۰ دقیقه بین زمین و آسمان زندگی می‌کنیم.

 

از کیروش عزیز هم خواهشمندم تا زمان سفر به روسیه فیس بوک و توئیتر خود را ببندد و جای اینکه اینقدر غر بزند به سوابق ذهنی‌اش مراجعه بکند که همین مردم چطوری با جان و دل تیم ملی‌شان را دوست دارند و تشویق می‌کنند.

 

#تا۲۰۱۸باتیم‌ملی

 

فدا