آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۴ آذر ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


تاثیر جوانان غربی بر نامه رهبر!


 

در سالگرد نامه تاریخی رهبر به جوانان غربی، وی در دیدار خودجوش با سرزده فرمود: واقعاً خودم هم فکر نمی‌کردم تاثیر این نامه تا این حد باشد. این موضوع که فوراً به تائید سرزده قرار گرفت موجی از اشتغال در جوانان غربی آفرید. آنها افزودند: البته شما یک نامه مهم هم به جوانان امریکائی نوشتید که امیدواریم سالگرد آن‌هم زودتر برسد تا دوباره واقعاً خودتان هم فکر نکرده باشید که تاثیر نامه اینقدر زیاد بوده.

 

جوانان غربی درحالیکه اشک به خودشان جمع شده بود ادامه دادند: اصلاً همین که شما ما جوانان غربی را قاطی جوانان امریکائی نمی‌کنید و برای هر کدام جدا جدا نامه می‌دهید بر تاثیر نامه‌ها می‌افزایه. اصلاً اگر بخواهیم واقع بین باشیم هم امریکا بی‌خود کرده که غرب باشد چون اگر از این‌طرف نقشه نگاه بکنید امریکا در شرق ایران قرار دارد.

 

این جوانان با طرح این پرسش که “حالا که ما اینقدر تحت تاثیر قرار گرفتیم و داعش هم تمام شده کجا باید برویم خودمان را بکشیم”؟ باری دیگر سوء استفاده ابزاری از زنان در غرب را به چالش کشیدند. این افراد ابراز امیدواری کردند که هرچه زودتر یک‌سال دیگر هم از نامه رهبر به جوانان غربی بگذرد بلکه خودشان و رهبری بیشتر متوجه تاثیر نامه بشوند.

 

همچنین تعداد دیگری از جوانان غربی که از تعدادی دیگر بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته بودند، تحت همان تاثیر بر پدر و مادر احتمالی خود لعنت فرستاده و افزودند: آن‌ها تمام تلاش‌شان را کردند که ما گمراه نشویم ولی ما تحت تاثیر سیاست‌های دولت‌های جنایت‌کارمان به انحطاط کامل رسیدیم و شما را مجبور کردیم برای‌مان نامه بنویسید که الآن اینطوری تحت تاثیر قرار بگیریم درحالیکه اگر به انحطاط نمی‌رفتیم شما هم برای ما نامه نمی‌نوشتید و الآن ما بدون اینکه تحت هیچ تاثیری باشیم در غرب داشتیم برای خودمان کس موش چال می‌کردیم.

 

این جوانان در پایان تحت تاثیر اینکه الآن با وجود اینکه جوانان ایران خودشان هزارتا بدبختی دارند ولی رهبر ایران به فکر جوانان غربی است اقدام به گریه کرده و سالگرد نامه ایشان را بعد از سالگرد نشستن معظم له در کوه، بزرگترین سالگردی که یک کسخل مالیاتی در ایران و کره شمالی می‌تواند گرامی بدارد برشمردند.