آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۰ آذر ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


بلبلی سوت سوت سوت می‌زند!


 

 

حجت الاسمال والمسلمین محسنی اژه‌ی در دانشگاه شریف موفق به ارائه پاره‌ای دیگر از توانائی‌های خود شد و بدون استفاده از انگشتان دست سوت بلبلی زد. این پاره جدید توانائی وی درحالیست که توانائی‌های قبلی وی باعث پارگی عده‌ای شده بود. اژه‌ای با انجام این حرکت محیرالعقول همچنین ثابت کرد علیرغم تمام شایعات موجود، از دندان‌هایش استفاده دیگری هم می‌تواند بکند.

 

وی در بخشی از بیاناتش در این‌خصوص افزود: این آقا (یک فرد زنده در جمع که احتمالاً تا حالا مرحوم شده) دست‌هایش را می‌کند در دهنش سوت می‌زند؛ شما این کار را نکنید چون دهن‌تان گشاد می‌شود. به‌دنبال این افشاگری علمی، تمامی ناظران با جلب نظر به دهن حجت الاسمال احمد خاتمی، دلیل گشادی آن‌را تمرینات مداوم سوت بلبلی در منزل دانسته و سپس تاکید کردند.

 

در این رابطه تعدادی از هم‌وطنان طی تماس‌های مکرر با روابط عمومی سازمان صدا سیما از افت کیفیت برنامه وزین رازبقا گله کردند. این افراد افزودند از بعد از اینکه حجت الاسمال حسینی قزوینی در پخش زنده سه بار گوزید، متأسفانه شاهد افت کیفی برنامه‌های سیما هستیم تا جائی که هم‌اکنون فرد، به‌جای دکان، از دهانش صدا درمی‌آورد.

 

همچنین روابط عمومی ۱+۵ پس از تماشای صحنه‌های هنری سخنگوی قوه قضائیه ایران اعلام کردند خدا شاهده هنوز تمام گزینه‌ها روی میز است. این عده با ابراز تاسف از اینکه ترو خدا ببین با کیا شدیم شش میلیارد، با صدور بیانیه مشترکی که تصادفا امریکا هم هیچ مشکلی با آن نداشت افزوند: عوارض خروج اژه‌ای از کشور چقدر میشه ما بدیم.

 

هم‌اکنون قوه قضائیه ایران پس از سیرک مونت کارلو دارای بیشترین تعداد هنرمندان انجام حرکات محیر العقول نمایشی است.