آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۹ آذر ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


ایرانی‌ها زیاد تماس می‌گیرند!


 

 

محمود احمدی نژاد در آخرین پیام ویدئوئی خود، در حال تکان دادن کتف گفت: مردم از سراسر کشور با بنده تماس می‌گیرند و خواهان پیگیری عدالت هستند. همین احمدی نژاد در پیام قبلی خود گفته بود مردم از سراسر کشور تماس می‌گیرند و ۴۸ساعت به قوه قضائیه مهلت می‌دهم. وی در جریان زلزله کرمانشاه به آنجا رفت و آنجا واقعاً مردم با او تماس فیزیکی گرفتند و حتی برخی از وی خواستند جهت تماس هرچه مناسب‌تر ساعت ۱۰ شب به پشت خرابه‌های مسکن مهر بیاید که بعد از سراسر کشور با وی تماس گرفتند گفتند نرو.

 

 

در همین حال حسن روحانی در گزارش صد روزه‌ی عملکرد خود اعلام کرد مردم از سراسر کشور تماس می‌گیرند و با دولت همکاری می‌کنند. وی در سخنرانی اخیر خود نیز ضمن انتقاد از نهادهائی که مکالمات مردم سراسر کشور را شنود می‌کنند و در حال حاضر تحت مدیریت شوهر خاله ناتنی من هستند افزود: مردم از سراسر کشور تماس می‌گیرند و از این وضعیت ناراضی هستند.

 

 

این درحالیست که ابراهیم رئیسی هم در زمان انتخابات بارها اعلام کرد مردم از سراسر کشور تماس می‌گیرند و گریه می‌کنند. (دلیل گریه کاملاً مشخص است) وی افزود: خدا شاهد است وقتی از نزدیک وضعیت معلمان را دیدم، بلافاصله مردم از سراسر کشور تماس گرفتند گریه کردند. وی در مورد دیدار تن به تن با کارگران، صنعتگران، راننده‌ها و سایرین نیز از سراسر کشور تماس گرفتند گریه کردند.

 

 

داشتیم خیال می‌کردیم خب شکر خدا تمام تماس‌ها داخلی است که همین روحانی دوباره برگشت گفت ایران از سراسر خارج کشور تماس می‌گیرند و بابت تسهیلات دولت برای بازگشت یا حتی ماندنشان در خارج تشکر می‌کنند. زدیم کانال‌های ماهواره دیدیم ایندفعه مردم هم از سراسر کشور هم سراسر خارج کشور تماس می‌گیرند و بلافاصله پس از برقراری تماس اعلام می‌کنند که درود بر شما.

 

 

درست در همان لحظه مردم از سراسر کشور از طریق اس ام اس با برنامه نود تماس می‌گیرند. این بهترین و پر نتیجه‌ترین تماسی است که تاکنون کسی از سراسر کشور با جائی گرفته چون مردم از سراسر کشور فقط می‌نویسند ۲ و در نهایت مربی استقلال به‌دلیل تسلط کامل به سوت زدن بعنوان معاون محسنی اژه‌ای انتخاب می‌شود.

 

 

با این حساب مشخصاً دلیل کمبود سرانه مطالعه در کشور این است که ایرانی‌ها همش دارند تماس می‌گیرند.