آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۵ آبان ۱۳۹۶

شراگیم زند

عکس


گزارش تصویری از مراسم ۱۳ آبان


تولید خیره کننده محتوا و خلق آثار هنری – انقلابی توسط یک هنرمند خلاق با استفاده از آبرنگ و مقوا در حاشیه مراسم ۱۳ آبان

 

 

پیام روی تراکت ۱۳ آبان از قول امام خامنه ای: «اگر دشمن فشار بیاره این بار دیگه صلح امام حسن تکرار نخواهد شد بلکه عاشورا را تکرار خواهیم کرد.» البته به نظر می‌رسد که این بیشتر تهدید خودمون باشه تا تهدید دشمن!

 

 

شور انقلابی به حدی بود که برخی از شرکت کننندگان در راهپیمایی به زیر پا گذاشتن آمریکا بسنده نکرده و کلا آمریکا رو گذاشتن زیر خودشون و نشستن روش!

 

 

سه کاراکتر ترسناک در یک قاب…! ببخشید… اصلاح می‌کنم… دو کاراکتر ترسناک و شیطانی و یک بانوی مومنه و انقلابی.

 

 

ایستگاه عکاسی موسوم به ایستگاه «ما سه تا رو کجا می‌برین؟» یکی از جاذبه های مراسم ۱۳ آبان امسال بود

 

 

در برخی از مناطق هنوز نتایج انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا و البته مرگ ملک عبدالله پادشاه سابق عربستان به رسمیت شناخته نشده بود و شرکت کنندگان به اشکال مختلف مشغول زدن مشت محکم بر دهان این دو بودند

 

حمل تابوت ترامپ بر روی دوش جمعی از شرکت کنندگان. البته از آنجا که تشییع روی دوش نشانه احترام به میّت و خلاف آرمانهای انقلابی ست، با این افراد برخورد شد و قرار شد که سال آینده تابوت را پشت موتور ببندند و با طناب بکشند.

 

 

تامین «ویتامین» کودکان دبستانی با روش جدید و انقلابی دستاوردی دیگر برای انقلاب اسلامی… گفتنی ست در غرب به خاطر کمبود امکانات در مدارس برای تامین ویتامین کودکان هنوز شیر و میوه توزیع می‌کنند

 

 

صحنه ای بسیار نادر از شرکت یک زوج خوشبخت روحانی با فرزندانی که به سرپرستی قبول کرده اند در راهپیمایی ۱۳ آبان در قم. اصلاحیه: با خبر شدیم همسران این دو روحانی در بخش زنانه راهپیمایی حضور به هم رسانیده بودند و این دو آخوند همجنسگرا نمی باشند. ما به خاطر این اشتباه از جامعه روحانیت و جامعه ال جی بی تی پوزش می‌طلبیم.