آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۵ آذر ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


آن مرد مادر چاوز را فشرد!


 

هم‌زمان با فتوای رهبر مسلمانان جهان و حومه در رابطه با ارتباط با نامحرم که متوجه شدیم بسکه این ارتباط خطیر است،حتی در فضای مجازی هم تا حالا هرچی برای ناموس مردم لایک کوبیده بودیم و کامنت گذاشته بودیم که “مثل همیشه عالی بود، با اجازه شیر می‌کنم”، هم‌زمان با این برهه حساس کنونی در برابر نامحرم، دادستان کل کشور در خصوص فردی به‌نام محمود احمدی نژاد که از ذکر نامش خودداری کرد، در شرح قسمتی از گناهان کبیره‌ی وی، بوسیدن تابوت کافر ملحد در ونزوئلا و بغل کردن و ناز کردن و خاک بر سری با مادر آن مرحوم کافر را به‌طور عمومی افشا کرد.

 

بدینوسیله بازماندگان آن مرتیکه کافر ملحد، از بعد از ظهر امروز دچار سرگردانی نوع B شده، هنوز نمی‌دانند وقتی آن مرحوم ملحد با چفیه در تهران مقابل رهبر مسلمانان امریکای جنوبی ساندیس می‌زد، آیا گناهی به مقام معظم رهبری وارد است یا چی؟ به همین مناسبت مورالس در طی اقدام فوری با اولین بلیط مادر خود را به سفر فرستاد.

 

گفته‌های دادستان تهران در مورد فردی که اسم نداشت همچنین دارای نکاتی بود که از قضا میرحسین موسوی همین الآن دقیقاً به‌خاطر بیان همان نکات الآن در حصر خود خواسته‌ی خانگی است. لذا ضمن اعلام وضعیت گه گیجه‌ی نوع A در کشور، الآن اصلاً معلوم نیست حرف‌هائی که ۸سال پیش گفتنش جرم بود ولی الآن خود دادستان کل کشور همان‌ها را می‌زند، آیا ممکن است ۸ سال بعد دوباره جرم بشود و دادستان کل کشور را برای مواظبت بیشتر ببرند منزل بنشانند کنار عیال یا چی؟
با اوضاع موجود، احتمال بسیار گسترده‌ای وجود دارد که فرد بغل کننده بزودی با ظاهر کردن خود مقابل دوربین اعلام کند ۴۵۰ متر نوار ضبط شده‌ی دیگری دارد که اگر کسی بخواهد مزاحم بغل‌بازی ملت شریف ایران بشود تمام آنها را بدون حتی نیم متر سانسور منتشر خواهد کرد. همچنین ممکن است وی در طول سفرهای استانی‌ای که هفته‌ای یک‌بار به امریکای جنوبی داشت مادر چند نفر دیگر را بغل کرده باشد ما خبر نداشته باشیم.