آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۹ مهر ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


کتک برای نخوردن است!


 

 

ابراهیم رئیسی بیا توالیت آستان قدس رضوی در آخرین بغبغوی خود گفت: دشمنان به‌دنبال این هستند که قدرت موشکی‌مان را محدود نمایند درحالیکه موشک برای نجنگیدن است، نه برای جنگیدن. با انتشار این بغبغو خیل عظیمی از افرادی که تا حالا موشک را برای جنگیدن می‌ساختند، از تغییر کابری کارخانجات موشکی خود به ماست بندی خبر داده و اقدام به درج عکس مدیرعامل چسب هل روی محصولات خود کردند.

 

در این راستا ۱+۵ بلافاصله با جمع کردن یک ۳ به انتهای خود تشکیل جلسه داد. آنها درحالیکه به همدیگر نگاه می‌کردند با انتشار اطلاعیه‌ای به نگاه کردن به همدیگر ادامه داده و تاکید کردند که وانت برای زیر نکردن، باتوم برای نزدن، اشک آور برای خندیدن، قاسم سلیمانی برای فهمیدن، حسن فیروزآبادی برای نترکیدن، و خود ابراهیم رئیسی برای زر نزدن است.

 

در اظهار نظر مشابهی دکتر رضا عنتر که مدتی هم در تیم فوتبال لبنان بازی کرده، با اشاره به مطالعات خود تصریح کرد: از همان ابتدا بشر منجنیق را هم برای نجنگیدن، تبرزین را برای نخاریدن، و گرز را هم برای نچائیدن تولید کرد و بعدها تفنگ ام-یک و شیش لول و ساطور و تانک تی ۷۲ و توپ شرپنل را هم به آن افزود. وی صریح کرد هدف از ساخت تمامی اینها استفاده نکردن از آنها و اسکل کردن ملت بوده.

 

در این طی امام جماعت دانشگاه شیکاکو بولز با تصدیق تمامی حرف‌های دکتر رضا عنتر، به آن افزود: در طول تاریخ کلاً انگیزه بشر از تولید و ساخت هر چیزی استفاده نکردن از آن بوده و اگر قرار بود چیزی که ساخته شده استفاده هم بشود، بشر خر که نبود آن‌را بسازد. وی بعد از اینکه یک کمی فکر کرد ادامه داد: البته در مورد ایرانی‌ها قضیه یک کمی فرق می‌کند چون مردهای ایرانی خصوصاً در خانه عاشق این هستند که یک هفته خودشان را بکشند یک چیزی درست بکنند که هیچ‌وقت از آن استفاده نشود.

 

لازم به ذکر است که ابراهیم رئیسی بیا این بغبغو را در مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله مهدوی کنی در کرد. مهدوی کنی مورد اشاره که برادر بزرگواری با نام باقری کنی داشت و این دو حدوداً با هم برادر بودند، در طی ۸۶ سال عمر با برکت خود جمعاً ۸۲ سال در کما بود که در این مدت ۳۷۶.۴۰۲ مگا وات برق صرف نگه داشتن وی در کما شد.