آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۷ مهر ۱۳۹۶

حمید شریف

طنز روز


طرح خودزنی محمّد خ با تفنگ ساچمه‌ای


 

 

سه روز و اندی و کوروس قبل، یک کارشناس زبده اطلاعاتی به نام «زم» با شرکت در یک برنامه پرگیرنده خبر داد که دختر آیت‌الله صادق لاریجانی چند بار برای خرید دمپایی لا انگشتی به اطراف سفارت ونزوئلا رفته که جهت رد گم کنی بوده است و در اصل با آن دمپایی‌ها به سفارت انگلیس رفته و همین‌طور که پا روی پا انداخته بوده گوشی سونی‌اریکسون خود را به شفرد داده و گفته «دیس ایز پیکچر آو مای ددی این د اندرونی. سریع کپی کن.»

 

زم مزبور ادامه داد: شفرد نام مستعار ماموری است که معاونت کاشف الکل حافظاجا بعدا او را از کار برکنار کرده و فی‌الباقر ایشان مامور سپاه بوده که در روح یک انگلیسی نفوذ کرده بود. در یک شب تاریک زمستان، تاجری هندی به نام آنزل دست خود را داخل شفرد کرده و مثل جوراب پشت و رو می‌کند. از آن به بعد شفرد با نام مستعار مستوفی در معاونت صافا دست به عملیات تعقیب و گریز می‌زند. شفرد مستوفی در یک جلسه محرمانه که فقط آقای خامنه‌ای و وحید حقانیان بوده‌اند پارکت کف جلسه را از قبل دستکاری می‌کند و به همین خاطر از آن روز تا کنون خبرهای مهم از لای این پارکت به وب‌سایت ما درز می‌کنند و اینقدر اینا گابند که هنوز نفهمیده‌اند. البته ما فیلم دختر لاریجانی را هم داریم که در مراحل نهایی ساخت است، ولی به جز آن یک کلیپ تنبک‌زنی با زیرپوش رکابی جلوی شهید رجایی را هم داریم که هنرور به صورت دزدکی فیلم گرفته و دیشب در کانال کولر قرار دادیم. ضمنا من یک خبر دیگر هم دارم که اجازه بدهید نگویم تا خبر نسوزد و آن بلا سر آن شخص بیاید. که در این لحظه مجری برنامه به «زم» تاکید کرد: تو رو خدا دیگه نگو زم…نگو زم. تا همینجا هم شنونده‌های ما خیلی تحت فشار روانی قرار گرفتند که «زم» گفت: نه نترسید. فعلا خودم هم کم آوردم.

 

معاونت جنگ و کاریکاتور قوه قضائیه در مصاحبه‌ای ضمن تکذیب تمام پاراگرافهای فوق، اعلام کرد: ضدانقلاب گه خورده در کار نظام دخالت می‌کند. هرچه باشد اینها بچه‌های همین نظامند. جواسیس ما همان نوامیس ما هستند و اجازه دخالت در آنها را به بیگانگان را نمی‌دهیم. وی سپس با لگد پرده را پاره کرد و گفت: ایناهاش، پشت پرده تمام این جریانات شخصی است به نام محمّد خ که قصد داشته با تفنگ ساچمه‌ای به مراکز اقتصادی و معیشت مردم حمله کند و بعد از آسیب رساندن به خودش هزینه آن را به گردن نظام بیاندازد. بحمدالله آن آقا در نطفه زمینگیر شد و نیروهای مومن با حصر خانگی موقّت، بعد از خاموش کردن باقیمانده فتنه که هی از اون زیر گر می‌گیرد، سالم به پایگاه برگشتند. در بازجویی‌های فنّی که از محمّد خ به عمل خواهد آمد نامبرده ادعا کرده که چند سال در امور اداری نهاد ریاست جمهوری مشغول به کار بوده که از همین الان این ادعا دروغ است تا بعد که کلا تکذیب کنیم.

 

البته ما در این زمینه به شخصی با نام مستعار مسعود بهنود هم ظنین هستیم که دیشب در یک حرکت مشکوک شورت یک ترول را بادبان کرده و در فجاز منتشر نمود. مسعود بهنود تروریست فراری است که در انتخابات اخیر به طرفداران روحانی خط و شارژ ایرانسل می‌داد.

 

معاونت، با تکذیب هرگونه خبری که از وب‌سایتی به جز وب‌سایت این نهاد منتشر شود اضافه کرد: این ادعای بنگاه معاملات ملکی بی‌بی‌سی هم که گفته قاضی این پرونده رشوه گرفته از بیخ خنده‌دار است چرا که اخیرا با فن‌آوری خریداری شده از کشور انگلستان، تمام قضات شریف این قوّه به صورت صلواتی کار می‌کنند و با خوردن باد صبا و ریدن کف مطالبات، اصلا حجه‌الاسلام نیازی به پول ندارند که خاک بر سر اون بی‌بی‌سی کنند که این خبرهای دروغ را کار کرده یا لابد تا فردا کار می‌کند. ما در برخورد با مفاسد جدی هستیم و در جلسه‌ای که اخیرا داشتیم قرار شد داداش هرچی مسئول هست از دم بگیریم بندازیم اون تو. که چندتایی را اقدام و در چشم مردم شهیدپرورمان کرده‌ایم. اما متاسفانه برادر یکی از مسئولین سابق، اخیرا با فوت ساختگی از چنگال قانون فرار کرد. این معاونت در پایان به جای محوی در هوا اشاره کرد و گفت: از این نقطه به بعد هرکس هرچی گفت دروغه.