آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱ آبان ۱۳۹۶

شراگیم زند

عکس


شرح تصویری همایش تخصصی «پول و پورن»


در ابتدای همایش از تحلیلگر برجسته، استاد حسن عباسی متخصص در زمینه پول و مسلط به تمام کتگوری های سایت «Xhamster» دعوت شد که در جایگاه قرار گرفته و مدعویین را از اطلاعات، تجربیات و بیانات خود بهره‌مند نمایند.

 

 

ایشان پس از حضور در جایگاه بدون فوت وقت بر سر اصل مطلب رفته و به تشریح «ابعاد» برخی مسائل کلیدی در پورن برای حاضرین پرداختند.

 

 

جمعی از مدعویین در سکوت و با دقت کامل در حال تجسم ابعاد ذکر شده هستند. درخواست تنی چند از ایشان برای نمایش تصویری ابعاد فوق الذکر به منظور اینکه بتوانند با موضوع مطروحه به شکل صحیح و اصولی ارتباط برقرار کنند به جایی نرسید.

 

 

در ادامه برای اینکه برابری جنسیتی رعایت شده باشد ایشان بلافاصله با تغییر فاز از زنانه به مردانه به تشریح «ابعاد» آن یکی مساله کلیدی دیگر در پورن پرداختند. گفتنی ست تصویری که پشت سر ایشان ملاحظه می‌فرمائید متعلق به یکی از اسپانسرهای برنامه است که بنا به توافق صورت گرفته در این بخش از فرمایشات استاد به نمایش درآمد.

 

 

در جایگاه خانمها سکوت کامل برقرار است و حضار با دقت محو فرمایشات و تحلیل و تجسم آن ابعادی هستند که سخنران با توجه به محدودیتهای موجود با دست آن را تشریح کرده است… با پخش همزمان چهره اسپانسر برنامه چند مورد گاز گرفتگی لب نیز مشاهده گردید.

 

 

 

در بررسی کتگوری های پورن در بخش مربوط به بی دی اس ام و پورن زوری و خشن، عکسهای متنوعی از سردار قاسم سلیمانی ملقب به «ارباب قاسم جِر دهنده» برای نمایش دادن اقتدار نظام به نمایش درآمد.
(البته بدیهی ست که در برابر تروریستها و دشمنان ایشان «ارباب قاسم جِردهنده» هستند و برای مردم ایشالا همان «سردار عارف» و «حاج قاسم» خودمون هستن!)

 

 

 

در انتها یکی از حضار می‌خواهد که سخنران به غیر از «پورن» در مورد موضوع دیگر این همایش یعنی «پول» هم صحبت نماید. در اینجا استاد عباسی در خروجی را به ایشان نشان داده و عنوان می‌کند که «پول» قبل از سخنرانی به حسابش واریز شده است.