آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۲ مهر ۱۳۹۶

شراگیم زند

طنز روز


خیمه شب بازی یونسکو!


 

 

درست مدتی بعد از اینکه تمام رسانه‌های ارزشی ما بر سر آن ماجرای مربوط به سند «بیست و سی» سازمان یونسکو را یک سازمان اسرائیلی و آلت دست آمریکای جهانخوار معرفی کرده بودند و دهها تظاهرات خودجوش و نیمه خودجوش در اعتراض به سند ننگین بیست و سی علیه این سازمان به اصطلاح فرهنگی برپا شده بود، آمریکا و اسرائیل هردو اعلام کردند که در اعتراض به فضای ضد اسرائیلی و تصمیمات این سازمان که مغایر با منافع اسرائیل است، از این سازمان خارج شده‌اند.

 

بدیهی ست که هر انسان عاقلی که دوره‌های مقدماتی تئوری توطئه را پاس کرده باشد متوجه می‌شود که همزمانی این دو رویداد تصادفی نمی‌تواند باشد و اینها همه سیاه بازی‌ست و کاسه‌ای زیر نیم کاسه است.

 

در مورد ماهیت این کاسه که در زیر نیم کاسه قرار گرفته تا امروز دو نظریه عمده مطرح شده است:

 

نظریه اول: بیا تو یونسکو خالیه!

 

این نظریه که توسط «علامه دانشمند محقق نظریه پرداز و پژوهشگر برجسته استاد پرفسور دکتر سید علی اکبر رائفی پور» مطرح گردیده است به طور خلاصه بیان می‌کند که آمریکا و رژیم صهیونیستی با انتشار خبر خروج از سازمان فرهنگی یونسکو می‌خواهند این پیام را به جمهوری اسلامی بدهند که فضای یونسکو امن و منطبق بر آرمانهای امام شده است و با این کار اعتماد نظام جلب شده و جمهوری اسلامی گارد خود را باز نماید و احتیاطهای معمول را کنار بگذارد تا آنها بتوانند نقشه‌های شوم خود را پیاده نمایند. مثلا در یکی از روزها که جمهوری اسلامی خوشحال و خندان وارد این سازمان فراماسونری شده است هیچ بعید نیست ناگهان درهای یونسکو بسته شده و آمریکا و اسرائیل که در واقع از یونسکو خارج نشده بلکه زیر صندلی مخفی شده بودند از پشت نظام ما را غافلگیر کرده و همانجا نظام ارزشی ما را بی‌سیرت نمایند.

 

بدیهی‌ست مسئولین گول این صحنه‌آرایی‌های خطرناک را نباید بخورند و باید همواره مراقب باشند. حتی اگر گفته شد تمام کشورها از یونسکو خارج شده‌اند و فقط جمهوری اسلامی مانده، باز هم در داخل یونسکو باید مثلا حجاب را رعایت کرد و به شکلی رفتار نمود که فکر نفوذ به نظام مقدس ما حتی به مخیله‌ی صندلی‌های خالی یونسکو نیز راه پیدا نکند.

 

به قول شاعر:

 

هر بیشه گمان مبر که خالی‌ست / شاید که پلنگ خفته باشد!

 

نظریه دوم: جنگ زرگری به قصد ضایع کردن نظام.

 

از آنجا که دشمنان نظام از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند حالا که مردم مومن، انقلابی و با بصیرت ما حماسه آفرینی کرده و همصدا با ائمه جمعه و رسانه‌های ارزشی بر سر جریان امضای «سند ننگین بیست و سی» از ماهیت اسرائیلی – آمریکایی یونسکو پرده برداشته بودند، این دو کشور خواستند با خروج مهندسی شده از یونسکو این سازمان را ضد منافع آمریکا و اسرائیل نشان بدهند و با این کار تمام این پتانسیلی که در کشور صرف کوبیدن یونسکو شده بود را هدر داده و بصیرت مردم و مسئولین ما را زیر سوال ببرند… ولی زهی خیال باطل… کیست که نداند بودجه یونسکو را موساد و سیا تامین می‌کنند و هدف این سازمان نفوذ فرهنگی در کشورهای اسلامی و ترویج همجنسگرایی و سکس در بین کودکان مسلمان است؟

 

خوشبختانه ما هوشیاریم و این نمایش‌های خیمه شب بازی که با هدف به دام انداختن و نفوذ به نظام و یا در جهت ضایع کردن نظام و مردم انقلابی ما انجام می‌شود، نه ما را فریب می‌دهد و نه ذره ای از ارزشهای ما کم می‌کند… چه بسا به کوری چشم دشمنان به ارزشهای ما اضافه هم بنماید.