آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۶ شهریور ۱۳۹۶

حمید شریف

طنز روز


یوزپلنگ‌های گمنام امام زمان


 

به گزارش معاونت برخورد قوّه قضاییه با کره زمین، زنی که قصد داشت با ورود به طبقه فوقانی ورزشگاه ثامن شهر مشهد با عملیات هلی‌بُرد به آیت‌الله علم‌الهدی تجاوز کند قبل از عملیات شوم خود دستگیر و روانه زندان شد. قاضی این پرونده در گفتگوی خصوصی با سایت حلزون، خاطرنشان کرد: این زن که در تمام عرصه‌های نظام با اسامی مختلف حضور داشته، دائما در تلاش بوده که انقلاب را به دردسر بیاندازد. وی که سابقه حضور در تیم به اصطلاح فوتسال بانوان را دارد سه سال قبل در روز ولادت پرسعادت مسلم‌ابن عوسجه در حالی که با دبّه عرق سگی می‌خورده، با تانک به مامور نیروی انتظامی حمله‌ور شده و از روی ایشان رد می‌شود. پدر این مامور زحمت‌کش، از شاکیان خصوصی این خانم هستند و در آن زمان از دادگاه درخواست می‌کنند که این شخص فاسد فوتبالیست، در همان محل ارتکاب جرم، روی دبّه به دار آویخته شود تا درس عبرتی برای سایر فوتبالیست‌های زن باشد. متاسفانه قاتل با نفوذی که در دولت داشته و جنجال خبری خبرنگاران سرسپرد‌ه، هفته گذشته می‌تواند از چنگال قانون بگریزد.

 

قاضی پرونده اضافه کرد: قاتل فوتبالیست بعد از آزادی از زندان، در حالی که پشت لباسش به دلیل گریز از چنگال قانون جر خورده بوده، به میدان ونک رفته و یک دستگاه خودپرداز بانک را از شخصی که معلوم شده وابسته نظامی مسعود بهنود است تحویل می‌گیرد. وی با نشستن در اتاقی که نهضت آزادی برای او اجاره کرده بوده، عکسی را با یک لیوان چای و دستگاه خودپرداز روی زمین می‌گیرد و به شبکه‌های اجتماعی ارسال می‌کند و مدعی می‌شود که در اداره مخابرات غرب کشور مشغول به کار بوده و به دلیل تنبیه توسط رئیس اداره، میز کارش را از وی گرفته و مجبورش کرده‌اند کف اداره بنشیند.

 

متعاقب با انتشار این تصویر جعلی، باندی از ترول‌های شبکه‌های اجتماعی به سرکردگی مصطفی تاج‌زاده این عکس را آنقدر هم‌رسانی می‌کنند تا بالاخره به گوش وزیر ارتباطات می‌رسد و دستور رسیدگی را صادر می‌کند. بازرس ویژه وزیر محترم ارتباطات ساندویچی که دستش بوده را توی کشوی میز پرت کرده و به سمت ارومیه می‌تازد تا مشکل این زن را بررسی کند. رئیس محترم اداره مخابرات ارومیه بعد از مشاهده عکس قاتل، اعلام می‌کند «اولا که ما چنین کارمندی نداریم، ثانیا ما اصلا کارمند زن نداریم، ثالثا اداره مخابرات چند ماه است از اینجا رفته، اینجا الان کارواش است عزیزم. اما بنده به خاطر علاقه‌ای که به نظام دارم به شما می‌گویم این زن دروغ می‌گوید.» سپس دست بازرس را گرفته دوتایی از سمت چپ کادر به جایی در خلاء که اتاق کارمند قاتل فوتبالیست بوده، می‌روند و بازرس محترم مشاهده می‌کند با اینکه این خانم هیچ وقت در عمرش کارمند مخابرات ارومیه نبوده است، اما هم میز دارد هم همه چیز دیگر، و اتفاقا سر و مر و گنده پشت میز در حال نوشیدن چای هستند.

 

بلافاصله نتیجه بازرسی را به دفتر وزیر اعلام می‌کند. وزیر محترم ارتباطات با این که خیلی گرفتار بوده، شخصا با دفتر مدیرعامل توئیتر و فیس‌بوک تماس می‌گیرد و درخواست می‌کند که پست‌های مربوط به عکس این خانم را از شبکه‌های اجتماعی حذف کنند که با توجه به نفوذ ساواک در این دو شبکه، به شدت مخالفت می‌شود. به همین خاطر وزیر محترم عکسی از این خانم را همراه با توضیحات منتشر می‌کند و اشاره می‌کند با این که چنین مشکلی از بیخ دروغ بود ولی به جهت حفظ کرامت انسانی حل شد.

 

تا اینجای کار، بازنده اصلی این جریان دستگاه‌های لجن‌پراکنی خبری استکبار و شبکه‌های اجتماعی عامل سازمان سیا بوده‌اند که عده‌ای ناآگاه را با پولی که اصلاح‌طلبان به آنها داده بودند اغفال کرده و به میدان کشیدند. این زن وقتی دست خود را رو شده می‌بیند و از ضربه زدن به نظام ناامید می‌گردد قسمت آخر نقشه خود را به مرحله اجرا می‌گذارد و با هک کردن سایت وزارت کشور عضو شورای شهر مشهد شده و اعلام می‌کند که می‌خواهد مسابقه تیم‌های منتخب کربلا و مشهد را از نزدیک مشاهده کند. وی چهل و دو ثانیه بعد از دستگیری، در متن اعترافات خود اشاره کرده: «تماشای فوتبال بهانه بود و با تسلطی که به جو ورزشگاه داشتم، قرار بود بین دو نیمه کار آیت‌الله علم‌الهدی را یکسره کرده و فیلم آن را برای موساد بفرستم که خوشبختانه قبل از این عمل شوم شناسایی و اسمم از لیست خط خورد و سپس توسط برادران دستگیر شدم. هم‌اکنون ضمن درخواست عفو از بالا تا پایین نظام، خواهش می‌کنم بعد از اعدامم، جهت حفظ ناموس، اسمم را در سنگ قبر با لاک غلط‌گیر بپوشانند تا بلکه آمرزیده شوم»