آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۴ شهریور ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


سرش رفت تا سر و کله‌مان برود!


 

 

تیم ملی سوریه موفق شد با تساوی ۲-۲ در ورزشکاه آزادی تیم ایران را شکست بدهد. تا پیش از این بازی تیم ایران حتی یک گل هم از هیچ تیمی نخورده بود که این خود تمامی شایعات مربوط به اینکه از سوریه بخوریم تا ملت مظلوم منطقه خوشحال بشوند را تکذیب کرد. البته من خودم دقیقاً نمی‌دانم چرا همش ما وظیفه داریم دل سوری‌ها را شاد بکنیم و حتی خود دولت‌شان اینقدری که ما نگران سوری‌ها هستیم واقعاً نگران آنها نیست، ولی حالا خب.

 

در این دیدار حساس که البته اگر ما ده هیچ هم می‌خوردیم هیچ فرقی برای‌مان نمی‌کرد ولی خب نخوردیم، نخوردیم، از مرد خوردیم، تعدادی از ملت مظلوم سوریه با حضور در ورزشگاه مشت محکمی به دهان ملت ظالم ایران کوبیدند. این برهه حساس، خصوصاً آنجائی کنونی شد که تعدادی از خواهران مظلوم سوریه، علاوه بر حاضر شدن در ورزشگاه، قادر بودند بدون حجاب به مظلومیت خود ادامه بدهند که البته در نیمه دوم با تذکر جمعی از برادران مظلوم حاضر در صحنه، یکی از خواهران مظلوم بی‌حجاب ناچار به سر کردن پرچم کشورش شد که جا دارد امشب دل رهبر از این غصه درد بگیرد.

 

این درحالیست که همین دو هفته پیش در همین سوریه سر محسن حججی را بریدند، بعد گفتند سرش رفت تا حجابت نرود. من باز هم واقعاً هنوز نمی‌فهمم برای اینکه حجاب یک کسی در ایران نرود چه لزومی دارد سر یک کس دیگری در سوریه برود؟ خب اگر هم می‌خواهد زحمت بکشد، سرش در همین ایران برود اینهمه راه نکوبد برود سوریه. در خود ایران ما کلی “سر کن” حرفه‌ای داریم لامصب کله می‌برند عینهو پیاز. البته آنها الآن همه‌شان در مجلس خبرگان هستند سرشان شلوغ است.

 

در هر حال من این پیروزی را ابتدا به خودم به‌عنوان یکی از به یزدان خرد داشتیم ها، سپس به ملت مظلوم سوریه، بعد به محضر خانواده محسن حججی که بچه‌شان را تخمی تخمی به کشتن دادند تا زنان مظلوم سوریه در ورزشگاه آزادی یک‌وقت حرم‌شان اذیت نشود، همچنین به کلیه‌ی کسانی که برای حفظ اصل حجاب در ایران، می‌روند سوریه از حرم یارو دفاع می‌کنند، به خانواده محترم کارلوس کی‌روش که اگر وضع همین‌جوری ادامه پیدا بکند به‌زوی به خانواده شهید تبدیل می‌شوند، به خانواده محتر ائمه اطهار که برای فلسفه امر به معروف حتی آب هم نخوردند تا الآن امت مظلوم‌شان با آفتابه عرق بخورند، به همگی ایشان تبریک گفته و در پایان از حسن روحانی و خانواده محترم رجبی تشکر می‌نمایم!