آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۹ مرداد ۱۳۹۶

حمید شریف

طنز روز


قتل مادرشوهر حمید ماهی‌صفت توسط کارگر اخراجی چسب جهندم


جاناتان (ابوالفضل) افسر سازمان سیا در منزل خود در حال اغفال تلفنی قاتل (منبع گوگل‌ارث بابام)

 

 

 

 

کارآگاهان دایره جنایت ری‌شهری جسد مادرشوهر حمید ماهی‌صفت را در یک کانال تلگرام پیدا کردند. نامبرده که با کمک سازمان حفظ نوامیس، اسمش از متن خبر حذف شد، بعد از این که با ضربه‌های یک کارت میوه‌خوری از پای در می‌آید به شهادت رسیده است. جسد ایشان در کانال تلگرامی واقع در پس‌کوچه‌های ری‌شهری کشف و چون هنوز خوب و تازه بود تحویل مقامات غذایی شد.

 

محسنی اژه‌ای با پرتاب مصاحبه‌ای به سر خبرنگاران، ضمن اعلام این خبر گفت: قاتل یک جوان شل‌نماز اصلاح‌طلب است که هنوز دستگیر نشده ولی با ارسال اس‌ام‌اس به قاضی پرونده، پیشاپیش اعتراف کرده که این کار را برای رضایت اربابان آمریکایی‌اش انجام داده. معاونت آب و باد و گاز قوه قضائیه، اضافه کرد: قاتل «که جوان سربه‌زیری بوده» در کارخانه چسب جهندم کار می‌کرده و جهت تجدید وضو به دستشویی می‌رود که متاسفانه زمین‌گیر می‌شود و کارش بیست دقیقه و سی ثانیه طول می‌کشد. بعد از سی ثانیه غیبتی که داشته مدیرعامل نگران شده و از طریق دوربین‌های کارخانه متوجه می‌شود قاتل با کارت میوه‌خوری در حوالی میدان ونک در حرکت است. بلافاصله با حضور در محل از قاتل سوال می‌کند این‌جا چه غلطی می‌کنی؟ که ایشان پاسخ می‌دهد جهت ابتیاع میوه و کاهش زمان تجدیدوضو به آنجا مراجعه کرده. بعد فاکتور سه کیلو خیار را نشان می‌دهد ولی خیارفروش به جای مهر به ایشان انگشت زده بوده و همین مسئله باعث عصبانیت مدیر کارخانه شده و درجا در میدان ونک ایشان را اخراج می‌کند.

بلافاصله بعد از اخراج، تماس مشکوکی از آمریکا با موبایل ایشان برقرار می‌شود که کارمند وصل‌کننده تلفن هم‌اکنون بازداشت شده و به جناح اصلاح‌طلب وابسته است. طبق شنودی که معاونت تولید مکالمات، در اختیار ما گذاشته، مامور سازمان سیا، آقای جاناتان گرت‌فوروت به محض برقراری تماس می‌پرسد: وات ایز این یور هند راید ناو؟ قاتل چون همان لحظه از جلوی کلاس زبان کیش رد می‌شده متوجه منظور جاناتان شده و می‌گوید: دیس ایز کارت میوه‌خوری! جاناتان صدای قاتل را فوری شناسایی می‌کند و می‌گوید: ای بابا ممّد تویی؟ من ابوالفضلم! ببین، ما اینجا دنبال نوکر وطن‌فروش می‌گردیم، آقای تاج‌زاده شما را معرفی کردند. قاتل می‌گوید: اتفاقا من هم سه دقیقه است بیکار شده‌ام و اخبار شما را از طریق تلگرام می‌خوانم. میشه لطفا گوشی را بدهید با خود آنجلیا جولی صحبت کنم؟ در ادامه آقای جاناتان با وعده‌هایی که می‌دهد جوان را به قتل مادرشوهر حمید ماهی‌صفت ترغیب می‌کند. سرنوشت این کارگر درس عبرتی است برای همه خبرنگاران.

 

معاون قوه قضائیه ضمن ماله کشیدن به جاهای بد این قتل، اظهار داشت: اشکال دیگر این پرونده متوجه مدیرعامل چسب جهندم است که با این بدسلیقگی که کرده موجب سرخوردگی و جرخوردگی این جوان شده و به نظر من قوه قضائیه باید با ایشان هم برخورد کند طوری که بعد از برخورد به زمین بیافتد، بعد قوه قضاییه او را بردارد بتکاند، بعد سه بار به صورت اسلوموشن از وسط جر بدهد و من هم بروم دهنش را پر از قند و قیر بکنم! من همین‌جا به تمام دست ان در کاران بخش خصوصی اعلام می‌کنم با دخالت بی‌جا در امور دینی باعث سرخوردگی جوانان نشوند و با چسب‌های تقلبی که از تخم ژاپنی‌ها تولید می‌شود سعی نکنند جوانان را به نماز ترغیب کنند. همه ما بهتر است به روش تف‌چسبان حوزه‌های علمیه عمل کنیم.

خبرنگار از آقای اژه‌ای پرسید: آیا شما مطمئن هستید که شخص کشته شده مادرشوهر ماهی‌صفت بوده؟ بعضی سایتهای خبری نوشته‌اند شوهرِ مادر حمید صفت.
آقای اژه‌ای در پاسخ اظهار داشت: اگر دقت داشته باشید آمریکایی‌ها صفت و موصوف را برعکس ما به کار می‌برند مثلا به دروازه دولاب می‌گویند واترگیت. علت این جابجایی واژه‌های «مادر» و «شوهر» ترجمه ناقصی است که سایت‌های اصلاح‌طلب از نوار شنود سازمان سیا کرده‌اند و البته باید حتما به خاطر این بی‌توجهی با خبرنگاران هم برخورد لازم صورت بگیرد و من خودم بعد از این مصاحبه با همین قندان سراغ تمام‌شان خواهم رفت.

اما اینکه چرا حمید ماهی‌صفت به حمید صفت تغییر کرده، باز هم شیطنت جناح اصلاح‌طلب است که خواسته‌اند روی فساد مالی خودشان سرپوش بگذارند. ماهی به زبان آمریکایی می‌شود فیش. اصلاح‌طلبان با فشاری که به خبرنگاران آورده‌اند کلمه فیش را از ترجمه حذف کرده‌اند که قضیه فیش‌های حقوق نجومی از منظر افکار عمومی دور بماند ولی من خودم رفتم قضیه را هل دادم کشیدم تو منظر عمومی. همچنین در این زمینه ما آقای بهزاد نبوی را احضار کرده‌ایم که پنج دقیقه پیش، یکی از قضات از لانه خود خارج شد تا با ایشان برخورد کند.