آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۱ تیر ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


توتال جنایت می‌کند، رهبر تلاوت می‌کند!


 

 

شرکت صهیونیستی-فرانسوی توتال که زیر نظر برادران شمعون بجز شعبون هدایت و شنود می‌شود طی قراردادی موسوم به یعقوب ناکس دادرسی با وزارت نفت، موفق به ربودن ۴.۸ میلیارد دلار از ثروت‌‌های ملت مظلوم فلسطین در جنوب لبنان و بعضی جاهای سوریه شد. در پی این فاجعه بلافاصله معاونت لشگرکشی انصار حزب الله برای هزارمین بار با انتشار اطلاعیه‌ای که متن آن همیشه آماده است ولی تاریخش هی عوض می‌شود اعلام کرد این ننگ را نخواهد پذیرفت و تا پای جان ملت ایران در برابر آن ایستادگی خواهد کرد.
همچنین معاونت برنامه بهم ریزی سپاه ضمن ابراز نگرانی از این که چرا توتال به‌جای وزارت نفت، با ما قرارداد نبست پرسید: مال ما خار داشت؟ وی افزود: همین الآن ما حاضریم ۴.۸ میلیارد دلار به توتال بدهیم که ۲۵۰ هزار تومان با ما قرارداد ببندند. وی انجام این کارها در سپاه را خیلی معمولی توصیف کرد و از وزارت نفت خواست هرچه سریعتر به‌جای تاراج ثروت‌های مظلوم منقطه بگذارد سپاه این کار را بکند.
در این راستا فرد دنباله‌داری به‌نام میرسلیم حداکثر ده روز به دولت وقت داد که اسناد این قرارداد را منتشر بکند. وی که مجدداً برای برررسی احتمال وجود آب به زمین آمده تهدید کرد اگر زمان انتشار قرارداد بشود یازده روز که دیگه هیچی. وی که موقع حرف زدن به اندازه بیست تا موتور درون سوز از خودش صدا تولید می‌کند در پاسخ به این سوال که اگر الآن به‌جای نفت، بسیج فرهنگی چالدران با توتال قرارداد بسته بود باز هم ده روز وقت می‌دادی همینطور نگاه کرد.
لازم به ذکر است که کشور دشمن و برادر فرانسه که در چهل سال گذشته کار مبادلات با ایران را از صدور امام امت آغاز و با تولید ۲۷ خودروی ملی با بدنه پژو ۴۰۵ به اوج رساند و همواره جزو پیشگامان چپاندن به ملت شهید ایران محسوب می‌شود. پیش از این و درست در زمانی که کلاً ۷ دقیقه مانده بود تا فرانسه به ایران حمله بکند شرکت رنو ۷۰۰ میلیون دلار با ایران قرارداد بست و در پاسخ به اینکه با توجه به اینکه بدلیل کاغذ پاره‌ها که الآن سه هزار تومن پول هم نمی‌شود جابه‌جا کرد، چطوری می‌خواهی این ۰۰۷ میلیون را از ایران بگیری گفت حالا خدا کریمه که بعداً همینطور هم شد.
اصولاً تمام رئیس جمهورهای اصلاح طلب میهن شهید پرپر، به ازاء هر پرس شامی که در کاخ الیزه کوفت کرده‌اند، هنوز آروغش را نزده زیر قرارداد نصف منابع کشور را که روس‌ها هنوز وقت نکرده‌اند مفتی ببرند، با فرانسوی‌ها امضاء کرده‌اند. این درحالیست که امت قسم خورده هنوز نمی‌داند اگر پول این قراردادها به‌جای بانک مرکزی ایران مستقیم به دفترچه قرض الحسنه حسن نصرلله واریز بشود بهتر است یا یه کمی ما یه کمی اونا بیشتر بهتر می‌شود. در حال حاضر معاونت حمل فضول به جهنم وزارت نفت طی اطلاعیه‌ای از کلیه‌ی حضار محترم خواست: داداش، نفتی نشی!