آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

شراگیم زند

عکس


گزارش تصویری همایش انتخاباتی حامیان ابراهیم رئیسی


آقای قالیباف در ابتدای این مراسم اعلام کرد که با انصراف از کاندیداتوری مسیر را ان شاء الله برای ریاست جمهوری آقای رئیسی “وای” خواهد نمود.
لازم به ذکر است چروک و شِندِره بودن لباس ایشان در این مراسم مهر تائیدی بود بر ساده زیستی بی حد و مرز این بزرگوار.

 

حضور جمعی از «نخبگان جوان حامی قالیباف» در این مراسم…توضیح اینکه نفر وسط در تصویر از نخبه های خوب اکیپ سد معبر شهرداری ست… تحقیقات ما در مورد زمینه نخبگی سایر نفرات در عکس ادامه دارد.

 

حضور دو بانوی بدحجابِ مانتو جلو بازِ آرایش کرده ی لاک زده (پکیج کامل گشت ارشاد) حامی ابراهیم رئیسی در همایش امروز.

 

واکنش شدید و احساسی نسبت به دو بانوی فوق الذکر و انجام اعمال «شبه منافی عفت» توسط جمعی از جوانان مومن و انقلابی اما متاسفانه تحریک شده ی حامی آقای رئیسی.

 

عکسی که گفته می‌شود مربوط به حضور «پونه» در جمع حامیان ابراهیم رئیسی ست… مجله حلزون مستقلا نمی‌تواند اصالت این عکس را تائید نماید.
– پَلویز؟ لبام چجوری شده؟

 

یکی از بانوان همایش انتخاباتی را با مراسم دیگری (احتمالا عزاداری) اشتباه گرفته است… در بین اقشار مومن به خاطر «کثیرالمراسم» بودن گاهی چنین مسائلی پیش می آید

 

حضور تتلیتی ها در همایش امروز و اعتراض به آقای روحانی برای بستن پیج امیر تتلو در اینستاگرام… گفته می‌شود که آقای روحانی مالک اصلی شبکه اینستاگرام است و بسته شدن و یا باز شدن پیج ها با دستور مستقیم ایشان انجام می‌شود!

 

شعار روی کارتن: “حاضرم روسری ام را جلو بکشم اما اختلاس نباشد.” عده ای از جماعت چهاردرصدی بعد از دیدن این شعار، اعلام کردند که آنها هم در اقدامی متقابل حاضرند به کل بکشند پائین اما اختلاس باشد. (یه همچین آدمایی هستن!)

 

بانوی عفیفه دیگری از این حجم آزادی که به زور به او داده شده به ستوه آمده و کلا آزادی اش را پس آورده که به جایش از آقای رئیسی «نان» بگیرد