آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


من سلطنت طلبم!


 

من واقعاً معذرت می‌خواهم که موضوع به این مهمی را اینقدر دیر اطلاع می‌دهم. از همه می‌خواهم من‌را ببخشند. ولی باور کنید خودم تازه دیروز متوجه شدم که سلطنت طلبم. یعنی اولش از طریق افکار عمومی متوجه شدم که اصلاح طلبم، بعد یک کمی فکر کردم دیدم عه! من بیشتر سلطنت طلبم. بعد باز بیشتر فکر کردم دیدم بد جوری هم سلطنت طلبم.
یعنی اینجوری شد که ما یک غلطی کردیم گفتیم در انتخابات شرکت کنید، بلافاصله افکار عمومی متوجه شد که چون اصلاح طلب‌ها از این حرف خوش‌شان می‌آید پس من اصلاح طلبم. از اینجا شد که فکر کردم دیدم اوووووه! می‌دانید من تا حالا چقدر حرف زده‌ام که سلطنت طلب‌ها خوش‌شان آمده؟ مثلاً من تا دهنم را درباره آخوندها باز می‌کنم سلطنت طلب‌ها قربانم می‌روند. خب دلیل سلطنت طلب بودن بزرگتر از این می‌خواهم بروم قبرستان.
تازه این هم یادم افتاد که من بهائی هم هستم. صد بار تا حالا از حق و حقوق‌شان دفاع کرده‌ام و آن‌ها خوش‌شان آمده. البته یک کمی معتقدم این علی محمد باب از همین امام زمان خودمان داغون‌تر است. ولی خب این‌ها دلیل نمی‌شود که چون من حرف‌هائی زده‌ام که بهائی‌ها خوش‌شان آمده پس الآن بهائی نباشم.
البته بخواهم واقع‌بین باشم من یک زنم. تا حالا خودم را برای حق و حقوق و جایگاه و اهمیت زنان کشته‌ام. خب آن‌ها هم خوش‌شان آمده و بنابراین من با کمال افتخار یک زنم. خب البته به‌عنوان یک زن، با این که فاطمه آلیا هم یک زن است مشکل دارم ولی همزمان خوشحالم که فائزه هاشمی هم مثل من یک زن است.
از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان من عضو موتلفه هم هستم. راستش زمان مناظره‌ها این میرسلیم که من هنوز پشت و روی جلدی که تنش می‌کند را نمی‌توانم تشخیص بدهم، یک جوابی به رئیسی داد که من خیلی خوشم آمد. آنرا چند جا نوشتم و موتلفه‌ای‌ها خیلی خوش‌شان آمد. آقا به خودم آمدم دیدم عضو موتلفه هستم و دارم سر قبر عسگر اولادی گریه می‌کنم.
حالا اینکه من تا دهانم را درباره خدا پیغمبر باز می‌کنم شیطان پرست‌ها غش می‌کنند دیگر بین خودمان بماند. خدائی‌ش بشنوم به کسی گفته‌اید من شیطان پرستم ناراحت می‌شوم.
در هر حال من چون فعلاً بین سلطنت طلب‌ها و بهائی‌ها و موتلفه و زنان و شیطان پرست‌ها و خیلی چیزهای دیگر سرگردانم از اصلاح طلب‌ها خواهش می‌کنم فعلاً از حرف‌های من خوش‌شان نیاید ببینم چه خاکی سرم می‌کنم. این حرف‌ها را هم به کسانی که هر انتخاباتی را بشدت محکوم می‌کنند ولی همزمان نگران میرحسین موسوی هم هستند نزنید. ممکن است خیال بکنند اصلاح طلب هستند خودشان خبر ندارند!