آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۶ اسفند ۱۳۹۵

ابراهیم نبوی

طنز روز


نام‌نامه سی و سوم | شلوار


 

 

شلوار: یکی از عوامل استکباری. یک چیز دراز که دوسردارد و باعث پنهان کردن واقعیات بخش خصوصی از دید مسوولان امنیت اجتماعی می‌شود. نوعی پوشش که در اثر کوشش به صورت نوعی اسلحه برای دشمنان هم درآمده است. براساس پژوهش‌های مرکز دکترینال بدون خشتک به گفته استاد حسن عباسی، رائفی فر و غیره دشمنان در صد سال اخیر از شلوار، کت، روسری، مانتو، زیرپوش و بقیه جاها فرهنگ اسلامی ما را مورد هجوم قرار دادند.

کاربرد اول در جمله: « اگر آقایان با شلوارهای فاق کوتاه به خیابان بیایند نیروی انتظامی جلوی آنها را می‌گیرد.» کاربرد در جمله: « وقتی با آن شلوار به خیابان آمد، دهها تن کشته شدند.» استفاده در ادبیات: از« شلوارهای وصله دار» در زمانی استفاده شده است که دشمنان از تفنگ به عنوان اسلحه استفاده می‌کردند، نه از شلوار. استفاده دوم استکباری: از شلوار در اشعار« ابرهای شلوارپوش» مایاکوفسکی در شرایطی که ابرها هم در حال براندازی نرم، شلوار فاق کوتاه می‌پوشیدند، صورت گرفته است.( توجه: توطئه استکبار در نیامدن باران پس از نماز باران با استفاده از ابرهای شلوارپوش مذکور، واضح است.)

رابطه شلوار و براندازی: شلوار گشاد( تئوری براندازی مسلحانه، هم استراتژی هم تاکتیک)، شلوار پاچه تنگ( تئوری تهاجم فرهنگی توسط مثلث شوم مایکل جکسون، لیدی گاگا و مدونا)، شلوار لی کشی( تئوری حمله به عقبه دشمن از طریق اینستاگرام با کمک گرفتن از کیم کارداشیان و سایر عوامل برجسته استکبار.) شلوار پاچه تفنگی( از اسمش هم معلوم است که می خواهد بجنگد.) شلوار پاچه کوتاه( تئوری انقلاب آشکار و براندازی از طریق بزن بریم بی خیال بابا)، شلوار جاف کردی( براندازی از طریق پنهان کردن عوامل استکباری در خشتک و جنگ مسلحانه از طریق قومیت‌ها.) شلوار دبیت( براندازی خیلی نرم مخصوص پیرمردهای بالای صد سال.) زیرشلوار مامان دوز( توجه به مصالح کشور برای کسانی که خودی هستند و می‌خواهند بمانند و از خانه و حکومت خارج نمی‌شوند و حفظ کانون گرم خانواده از طریق شلوار مذکور.) شلوار استرچ( توطئه زیرپوستی عوامل استکبار از طریق برجسته کردن نقاط قوت دشمن و نفوذ در خشتک عوامل داخلی)، ساپورت( تئوری قلمبه سازی خواهران برای نفوذ در زیرساخت‌های بنیادین برادران به صورت راه‌راه، رنگی، نقش‌دار و غیره.) شلوارک( تئوری پایین آوردن چیزهای غیرضروری برای بالابردن چیزهای ضروری در نفوذ از پایین و چانه زنی از وسط.) شلوار خشتک پایین: نوعی شلوار است که در واقع کاربرد جوراب را دارد، ولی خجالت می‌کشد که به این موضوع اعتراف کند.

عوامل استراتژیکی شلوار؛ فاق کوتاه: براندازی نرم. پاچه: محل خروج لنگ استکبار از آن. زیپ شلوار: محل برخورد فرهنگ‌ها. کمربند شلوار: افزایش ضریب امنیت اخلاقی جامعه. دکمه شلوار: محل نفوذ دشمن. خشتک شلوار: محل دقیق هجمه دشمن به بنیادهای نظام.

برآورد اقتصادی: براساس ارزیابی‌های اقتصادی امنیتی بیش از پنجاه درصد هزینه امنیتی کشور صرف کنترل شلوارهای امت شهیدپرور اعم از خواهران و برادران می‌شود.

شاعر در مورد شلوار فاق کوتاه گفته است.
دو بیتی
عزیزم رفته بابایت دو ماهه
ولی شلوار او فاقش کوتاهه
خدایا فاق شلوارم درازکن
با این شلوار عزیزم بی پناهه