آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۷ اسفند ۱۳۹۵

علیرضا رضائی

عکس


ما خواستار شدن مرضیه وحید دستجردی هستیم! (گزارش تصویری)


 

 

مرضیه وحید دستجردی با شعار “انقلاب ۹۶” بطور جدی وارد فعالیت انتخابات ریاست جمهوری شد. این شعار فوراً مورد توجه ما قرار گرفت و به همین جهت کلاً به ایشان توجه بیشتری کردیم. این توجه تا آنجا پیش رفت که خدای نکرده به او علاقمند شدیم و این علاقمندی هم آنقدر پیش رفت که برای اثبات حسن نیت‌مان در این رابطه، تصمیم به حمایت انتخاباتی او گرفتیم.

 

 

فقط یک طرفش
وی قادر به ورزش کردن تنها با یک طرف خود است و از آنجا که کشور در ۳۸ سال گذشته کلاً با “یه طرفش” اداره شده لذا همان یک طرف مرضیه برای اداره کشور کاملاً کافی و ورزیده است.
وی قادر به نگهداری اصل حجاب با طرف دیگر خود است که از صدر اسلام تا حالا پیش نیامده.

 

 

باز نمی‌شود
او کاملاً به ظرفیت‌های خود آگاه است و در تمام عرصه‌ها از یک حدی بیشتر باز نمی‌شود. این درحالیست که طی سال‌های گذشته سیاست درهای باز صدمات جبران ناپذیری به کشور زده.

 

 

کلنگ
در همین حال و با استفاده از عنصر غافلگیری، او دارای تسلط کافی به کلنگ و کلنگ‌زنی با هر دو طرف خود است و با یک طرف دسته را محکم می‌گیرد و با طرف دیگر خود کله را جوری به زمین می‌زند که روبانش نیفتد.

 

 

خون بازی
وی تنها کسی است که می‌تواند با آن یک طرف بیکار خود، غیر از نگه داشتن دسته، در راه مردم خون هم بدهد و همزمان دست بیرون آمده از آستین خود را هم قطع بکند. شما تا تهش برو با دست خودش اینکار را می‌کند با دست بیرون زده از آستین دشمن چه کارهائی بلد است بکند. وی همچنین با پوشاندن دست خود جلوی تحریک نامحرم را می‌گیرد که باعث افزایش سطح علاقمندی‌های ما به او شده. هنوز معلوم نیست آخرین بار چه کسی و با چه انگیزه‌ای با دیدن دست مرضیه تحریک شده.

 

 

پنج دقیقه بعد
وی با اطلاع کامل از نقش رسانه‌ها در معلوم شدن خود، بلافاصله پس از پایین کشیدن آستین، دهانش را بالا می‌کشد و در حضور دستگاه ضبط حرف می‌زند. در این تصویر هویت فردی که در هزاره سوم میلادی هنوز با خودکار حرف‌های یارو را می‌نویسد اصلاً مشخص نیست.

 

 

دوربین،حرکت
یکی از تجربیات بسیار بزرگ او که تحت تاثیر دولت قبلی حاصل شد، استفاده حداکثری از تمام توان و ظرفیت مموری انواع دوربین اعم از عکاسی و فیلمبرداری است.

 

 

نی نی دوست می‌داره
وی با سیاست راهبردی جیش، دَ دَ، لولو سگ خورد کاملاً آشنا و تمام امیدش به شما پیش دبستانی‌هاست. در انقلاب قبلی شاهد بودیم که تمام امید یارو به شما دبستانی‌ها بود و حتی یک‌بار هم حاضر نشد جوجو دستش بگیرد و متاسفانه ما دبستانی‌ها بعداً آدم‌های ناجوری شدیم.

 

 

مرضی بخواب!
فوری می‌خوابه! در دولت‌های قبلی متاسفانه شاهد بودیم که طرف وقتی می‌گفتند بخواب! به این راحتی‌ها نمی‌خوابید و حتی مورد داشتیم که یارو بقیه را خواب می‌کرد خودش می‌رفت بولیوی تفاوت فرهنگی بازی.