آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۴ اسفند ۱۳۹۵

علیرضا رضائی

طنز روز


بابک زنجانی یواش‌تر اعدام می‌شود!


 

اژه‌ای گفت

 
محسنی سوآرز در نشست خبری گفت: در صورت همکاری بابک زنجانی شاید ارفاقی برای او در نظر گرفته شود ولی حکم اعدام تغییر نمی‌کند. در این رابطه دکتر ویلیام الدعایه ارفاق در اعدام را یکی از روش‌های رایج در دموکراسی‌های جهان خواند که به آن اعدام یواش هم گفته می‌شود. الدعایه افزود: در این نوع اعدام چهارپایه از زیر پای یارو کشیده می‌شود ولی دو نفر لنگ‌های او را نگه می‌دارند که نیفتد. روش دیگر اینکه چهارپایه را اصلاً از زیر پای محکوم نمی‌کشند و او مجبور است تا قیامت همان بالا بماند. الدعایه در پاسخ به این پرسش که زنجانی چه جور همکاری‌ای باید بکند که یواش‌تر اعدام بشود گفت یک‌سری چیزهایی را که می‌خواست بلند بگوید یواش بگوید خود به‌خود همه چیز یواش می‌شود.

 
احمد منتظری باید گردید

 
احمد منتظری فرزند آیت الله منتظری پس از احضار به دادگاه، طبق روال به خانه برنگشت. قوه قضائیه این کار را صرفه‌جوئی در مصرف کاغذ و وقت متهم عنوان کرد. یک رأس منبع مطلع در قوه قضائیه اظهار داشت: ببینید! متهم یک‌بار به دادگاه بیاید بعد برگردد ما با پست برایش نامه بفرستیم که دوباره بیاید؟ خب با همان احضاریه‌ای که بهش داده‌ایم بازداشتش هم می‌کنیم که به بیت المال خسارت نزنیم. ضمن اینکه متهم یک‌بار بیاید دادگاه بعد بی‌خودی برگردد خانه دوباره پس‌فردایش بیاید خودش را تحویل بدهد، این رفت و آمدهای زائد خودش منشاء نصف معضل آلودگی هوای تهران است.

 
محسن رضائی کاندید می‌نمی‌شود

 
سایت انتخاب نزدیک به یکی از عمه‌های من از حضور محسن رضائی در انتخابات ۹۶ خبر داد. ده دقیقه قبل از انتشار این خبر دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار اطلاعیه‌ای این خبر را تکذیب کرد و از قول محسن رضائی نوشت “اگر تکلیف بشود به صحنه می‌آیم”. وی دقیقاً مشخص نکرد که تکلیف مربوطه از طریق وحی به او ارسال می‌شود یا اس‌ام‌اس. طی ساعات گذشته کاربران توئیتر بین هورررررررااااااا و عهههههه سرگردان مانده‌اند.

 
حمد رهبر برای محور ایکس

 
کنفرانس انتفاضه در تهران برگزار شد. این کنفرانس که به‌خوبی نشان داد ایران از تروریسم حمایت نمی‌کند ولی تروریست‌ها از ایران چرا، با حضور شخص رهبری افتتاح شد و معظم له در آغاز جلسه از حضار خواست به‌دلیل تقارن با یوم الله شهادت مالکوم ایکس رهبر مسلمانان امریکا “برای او حمدی بخوانیم”. در این لحظه حضار پرسیدند قل هو الله چی؟ رهبری گفت نه، چون امریکائی بود همان یک حمد بخوانیم بسه!